Krovinių vežimo paslaugos

Džiaugiamės, kad mūsų įmonę pasirenka vis daugiau klientų, kurie ne tik naudojasi mūsų paslaugomis dar kartą, bet ir rekomenduoja mus kitiems.

Užtikrintas paslaugų patikimumas

„Greitas Reisas“ – įmonė, teikianti pervežimo, krovinių gabenimo paslaugas. Užtikrinama kokybė, saugumas, optimali trukmė.

pilnų-ir-Dalinių-krovinių-pervežimas
greitai width=

Greitas krovinių pervežimas

gr EXPRESS LOGO

Pervežame krovinius skubiai ir greitai iš Lietuvos į Europą ir iš Europos šalių į Lietuvą.

Nuo 24 iki 48h.

Laiku pristatyti kroviniai

Krovinių pervežimas

Nesvarbu kokio dydžio Jūsų krovinys, mes pasirūpinsime jog jis pasiektu gavėją laiku, nuo durų iki durų. Krovinių gabenimas įmonėms Europoje.


Laiku pristatyti kroviniai

Dalinių krovinių pervežimas

Nepilnų, dalinių krovinių gabenimas nuo durų iki durų visoje Europoje.


Laiku pristatyti kroviniai

Gyvūnų pervežimas

Mūsų įmonės pagalba į tolimą kelionę galėsite pasiimti ir savo augintinį, kuriuo atitinkamai pasirūpinsime visos kelionės metu, nes mūsų automobiliai yra puikiai pritaikyti augintinių gabenimui, taip pat turime patyrusius vairuotojus kurie atsižvelgia į tai, kad yra vežamas augintinis ir kelionės metu sustoja kada Jūsų augintiniui prireikia, taip pat mes pasirūpinsime ir visais galimais patogumais Jūsų augintinio.

Gyvūnų į Angliją gabenimo taisyklės

Gyvūnas turi turėti „Gyvūno augintinio pasą“ (mėlynas), į kuriame veterinarijos gydytojas patvirtina, kad gyvūnas yra sveikas ir gali keliauti iki paskirties vietos.

Likus ne mažiau 24 valandoms, bet ne daugiau nei 120 valandų iki kelionės reikia suduoti gyvūnui vaistus nuo helmintų, turinčius savo sudėtyje parazikvantelį. Apie vaistų išdavimą veterinarijos gydytojas daro įrašą „Gyvūno augintinio pase“.


Laiku pristatyti kroviniai

Užtikriname gabenamų krovinių saugumą

Užtikrinant maksimalų patogumą savo klientams bei gabenamų krovinių saugumą, taikome nuo durų iki durų krovinių gabenimo politiką, bei pasirūpinsime tinkama krovinio apsauga ir draudimu.

greitas reisas lietuva anglija kroviniai siuntos

  • Racionalus maršruto planavimas, siekiant optimaliausios krovinio pristatymo trukmės
  • Lankstus požiūris į klientų ir partnerių poreikius
  • Atsakomybė ir bendradarbiavimas
  • Nuolatinis tobulėjimas